چهارشاخ

چهارشاخ

درباره چهارشاخ

همانند بسیاری از کشاورزان ، ما نیز سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش ادوات  و ماشین آلات کشاورزی در شکل سنتی آن را در برهه ای از زمان تجربه کرده و به خوبی آگاهیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید و یا سپردن قطعات و ماشین آلات کشاورزی شخصی مان برای فروش در بازار شلوغ کنونی، کاری پر دغدغه، زمان بر و گیج کننده است. از این رو به عنوان افرادی که نسبت به مقوله کشاورزی و تحولات گوناگون این صنعت پویا بی تفاوت نیستیم، بر آن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، با بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی پایگاهی واقعی و مجازی بپردازیم. چهارشاخ با روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات ، کشاورزان و عمده فروشان را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان با حضور در فضای مجازی به مطلوب خود دست یابند .در این راستا سعی نمودیم تا با ایجاد یکپارچگی عرضه و تقاضای ماشین آلات کشاورزی کارکرده و یا ارائه ی محصولات جدید تولید کنند گان محترم سعی بر توسعه و بروز رسانی ادوات در مزارع بزرگ نموده و شرایط را برای دستیابی عزیزان میهنمان تسهیل نماید.


وب سایت چهارشاخ www.4shakh.com همراه با کشاورزان ایرانی جهت یکپارچگی ادوات و محصولات کشاورزان ایرانی ، تولیدکنندگان و واردکنندگان در ایران راه اندازی گردیده و برای سهولت و امکانات بیشتر کانالهای فروش ، اپلیکیشن موبایل چهارشاخ به زودی برای کاربران اندروید و ios در دسترس قرار خواهد گرفت . این مهم سالهاست در اروپا پایه ریزی و اجرایی گردیده که وب سایت و اپلیکیشن چهارشاخ در واقع نمونه بومی سازی شده و قابل استفاده آن برای کاربران و کشاورزان میهن از توانمند ترین نمونه مشابه در اروپاست.

فرصتهای موجود :

- ایجاد یکپارچگی در نظام عرضه و تقاضا در ماشین و ابزار آلات کشاورزی
- دسترسی کشاورزان به ابزار آلات سایر همکاران در سراسر کشور

با ارائه ی فرصتها و نیازهای مذکور همت خود را برای ارتقای سطح تکنولوژی ، علمی و همسان سازی قیمت در صنعت کشاورزی به کار گمارده ایم .

تمام تلاش خود را نمودیم تا به حداکثر سادگی و شفاف سازی در فرآیند خرید و فروش ماشین آلات کشاورزی دست یابیم ، ولی همیشه مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده ی شما برای هر چه بهتر کردن این فرآیند هستیم. اگر علاقه مند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید ، آنها را به آدرس info@4shakh.com برای ما بفرستید.

با تشکر
مدیریت چهارشاخ